Soutěže 2017

14. 5. 2017

Soutěže 2017

13. květen - Okrsková soutěž v PS Předslavice. Po  druhé hodině odpoledne byla soutěž zahájena stovkami, po chvilce však začalo pršet a tak po domluvě všech družstev se neběhaly stovky ale jen dva útoky. Do soutěže jsme s velkou radostí zapojili nového mladého člena Jakuba Janoušků a uvedl se skvěle . Také jsme ho hasičsku pokřtili v kádi s vodou. Naše časy byly 29 a 40 sekund a tak celkové 7. místo bylo zasloužené. Musíme  se pořádně připravit na okresní soutěž

okrsek--predslavice-13.5--16-.jpg

3.června vyrazilo naše družstvo (zúžené na minimum) - stará sestava - Milan Pěnča, Petr Cikhart , Pavel Cikhart , Véna Kašák, Ivan Pěnča , Pepa Kašák, Jirka Habich  a Míra Tománek na okresní soutěž v požárním sportu do Strakonic. Zahájeno bylo štafetou, která musela jít na jistotu a tak čas 66 sec byl výtečný a 1. místo . Na řadu přišly stovky  Ivan , Milan Petr , Pavel a Venca se snažili a opět to bylo 1. místo a také 1. místo v jednotlivcích - Ivan Pěnča.  Po pro nás velmi překvapivých výsledcích přišli na řadu útoky a dva pokusy. První pokus nic moc a druhý o něco lepší čas 32:36 sec. nás přesto zařadil na  3. místo a to i v poháru a také na celkové 1. místo v soutěži okresní. Postup jsme přepustili družstvu z Litochovic ( 3. )  , neboť za týden, kdy je soutěž krajská bychom družstvo nedali dohromady vůbec.  tak tedy velký úspěch pro nás a malá oslava pod zámkem , která pokračovala oslavou narození dítěte našeho člena Martina Habicha - tak ještě jednou blahopřejeme.

img_20170603_105458-1200.jpg